Z pasji rodzi się to, co najlepsze

 

Trzy lata..., dużo czy mało, by utwierdzić się w pomyśle powołania do życia naszej firmy D&M Art Sound. To czas, który wykorzystaliśmy na dopracowanie najmniejszych nawet szczegółów naszych produktów, aby zyskać pewność, że to, co oferujemy spełnia najwyższe standardy i przynosi największe zadowolenie naszym Klientom.

Z własnego wieloletniego doświadczenia wiemy, że na rynku audio nietrudno o znalezienie dobrego okablowania systemów audio, ale jego cena często jest wysoka i nieadekwatna do jakości przesyłania sygnałów. Łatwo też można znaleźć produkty, których cena znacznie przewyższa wartość sprzętu, którym dysponuje klient. Czy warto zatem przepłacać?

Nasze serie, to produkty, które powstały na bazie badań przewodników, dielektryków oraz wielogodzinnych odsłuchów, wytworzone z komponentów najwyższej jakości, dlatego swobodnie mogą konkurować z okablowaniem innych znanych marek w przedziale cenowym znacznie wyższym niż my proponujemy.

W skład serii mogą wchodzić przewody sieciowe, sygnałowe (analogowe i cyfrowe) i głośnikowe.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim uszczęśliwianie innych, poprzez oferowanie im wysokiej klasy produktów za rozsądną cenę.

Chcemy, aby nasze produkty znalazły swoje szczególne miejsce w domach melomanów, tak jak ma je ulubiona książka czy płyta, by stały się tymi ulubionymi i wyjątkowymi.

Nasze produkty, od samego początku do końca wykonujemy własnoręcznie. Wierzymy, że staranne wykonanie połączone z pasją zawsze będzie w cenie.

Możemy zagwarantować Państwu, że nasze produkty będziemy robić zgodnie z opracowanym przez nas wzorcem, a przez to o powtarzalnych, jakościowo wysokich parametrach.

Rozwijamy się i jesteśmy elastyczni, dlatego wykonujemy okablowanie w różnym asortymencie, dopasowanym do potrzeb i wymagań nie tylko indywidualnych odbiorców. Projektujemy i wykonujemy okablowanie do systemów kina domowego, słuchawek.

Zapraszamy w niezwykłą podróż do tajemniczego świata dźwięków, którą odbędziecie Państwo we własnych wygodnych fotelach przy wykorzystaniu naszego produktu. Zapewniamy niesamowite wrażenia oraz wielką przyjemność ze słuchania muzyki.

 

Sami oceńcie czy warto.

 

Nasze Produkty

SERIA SECRET

 

SERIA HIPER S-1

 

seria Impuls

 

NOWA seria Balance