Referencje

Co mówią o nas nasi klienci

 

Interkonekt RCA Impuls & kabel głośnikowy Secret

 

Chciałem poprawić jakość dźwięku mojego systemu. Słuchałem więc różnych kolumn, wzmacniaczy i źródeł. Wreszcie u znajomego usłyszałem taki dźwięk o jaki mi chodziło. Doradził mi bym najpierw spróbował okablowania, którego on od niedawna używa – czyli kompletu Audio Secret. Wypożyczyłem więc do testu za kaucją interkonect RCA Impuls D&M Art Sound 2x1m oraz kabel głośnikowy Secret. Przyznam, że ta zmiana naprawdę mnie zadziwiła. Dźwięku wyszło z kolumn więcej, woalka opadła, głębia wzrosła, basu przybyło, ale w takim miłym dla ucha zakresie. Jednym słowem zrezygnowałem z kosztownej wymiany sprzętu na rzecz kabli D&M Art Sound Secret, mimo że tydzień wcześniej już kable wymieniałem na Van Den Hul. Poza tym trzeba przyznać, że jest to naprawdę ekskluzywny produkt, pięknie zapakowany, świetnie wyglądają i najważniejsze ożywiają i znacznie poprawiają jakość dźwięku w systemie. Zostają więc u mnie kable i zaoszczędzone na niepotrzebnej wymianie sprzętu pieniądze.
Bardzo dziękuję też panu Mariuszowi za pomocne rady i sposób w jaki załatwia się z nim transakcje.

Piotr G., Wojkowice,

RCA & kable głośnikowe HIPER S-1

Z uwagi, iż jestem miłośnikiem różnych gatunków muzyki, począwszy od rocka po elektronikę, skończywszy na dżezie jak i muzyce poważnej, dążyłem do zbudowania uniwersalnego systemu audio. Wiadomo, że ostatni szlif systemu to jest dobór odpowiedniego okablowania, co nie jest takie proste. Niektóre okablowanie, jak jest dobre w dżezie, to się nie sprawdza w rocku i tak dalej. Powiem, że po wpięciu do systemu RCA i głośnikowych Hiper S-1, zdziwiłem się bardzo pozytywnie, właśnie dlatego, że są one tak uniwersalne, bez problemu dają sobie radę w każdym gatunku muzyki, przekaz jest pełny, naturalny, słucha się tak jakby wszystko działo się na żywo, każdy podzakres ma swoje nieograniczone czy wymuszone miejsce na scenie, wokale damskie i męskie są bardzo naturalne, dokładnie słychać najmniejsze niuanse, perkusja, talerze, instrumenty dęte jak i strunowe pięknie oddane barwowo, wielkościowo, bez kompresji, o dziwo, nawet płyty gorzej zrealizowane są przekazywane w sposób bardzo przyjemny, naturalny i tu właśnie słychać tę rozdzielczość, która pokazuje całe nagranie, które w rzeczywistości nie jest męczące, bo żaden podzakres nie jest wymuszony. Po prostu kable te giną w systemie, kończy się analizowanie dźwięku, zaczyna się słuchanie muzyki.

Powiem, że przez mój system przeszło dużo droższego okablowania, często jeden kabel wartości tych dwóch, żaden z nich nie zagościł u mnie zbyt długo, bo zawsze się gdzieś nie sprawdzały, drażniły, a tu od dwóch miesięcy słuchania tych kabli, czegoś takiego nie doświadczyłem, z czego jestem bardzo zadowolony. Nie mogę się doczekać recenzji w prasie fachowej, dla mnie te kable to Hit.

Maciek P., Warszawa,

Komplet okablowania audio

 

Wypożyczyłem na wypróbowanie kable sieciowe, interkonekt XLR oraz przewody głośnikowe. Jedna sieciówka powędrowała do kondycjonera sieciowego Enerr ACPOINT TWO, druga do wzmacniacza Yamaha A-S2100, trzecia do odtwarzacza CD-S2100, interkonekt XLR pomiędzy w/w wzmacniacz a odtwarzacz CD. Na szczęście lub nie (bo musiałem się pozbyć mojego dotychczasowego okablowania), w/w okablowanie pokonało z kretesem moje kable warte dwa razy tyle co Secret. Na prośbę właściciela firmy nie podaję marek. Okablowanie D&M Art Sound jest tak świetne, przezroczyste, że całkowicie giną w systemie. Nie słucha się kabli tylko muzyki, która czaruje swym brzmieniem. Szczęściem jest to, że na nowo mogłem odkryć swój system i poczuć dreszczyk emocji ze słuchania muzyki. Bardzo ładne, estetyczne wykonanie kabli.

Adrian L., Kraków,

Kable zasilające

 

Zamówiłem kable sieciowe na testy i powiem, że na początku byłem do nich nastawiony sceptycznie. Jednakże po wpięciu kabli sieciowych Secret do kondycjonera sieciowego i do wzmacniacza, nie mogłem wyjść z podziwu, jak bardzo pozytywnie te kable wpłynęły na mój system. Zdecydowana poprawa nastąpiła w aspekcie dynamiki, rozdzielczości i budowania sceny muzycznej. Podkreślam, że - zdecydowana, nie na pograniczu percepcji.

Nie spodziewałem się aby tak młoda firma mogła skonstruować tak wybitną sieciówkę za tak rozsądne pieniądze. Wykonanie kabli na najwyższym poziomie. Pozdrawiam Norbert M.

Norbert M., Zgorzelec,