Z pasji rodzi się to, co najlepsze

 

Z własnego wieloletniego doświadczenia wiemy, że na rynku audio trudno jest znaleźć odpowiednie okablowanie, które jest niezbędnym, najważniejszym torem połączenia systemu audio, a tym samym ma  ostateczny wpływ na brzmienie. Łatwo można znaleźć produkty, których cena znacznie przewyższa wartość sprzętu, którym dysponujemy. Czy warto zatem przepłacać? Nasze serie, to produkty, które powstały na bazie testów przewodników, dielektryków oraz wielogodzinnych odsłuchów, wytworzone z komponentów najwyższej jakości, dlatego swobodnie mogą konkurować z okablowaniem innych znanych marek w przedziale cenowym znacznie wyższym niż my proponujemy. W skład serii mogą wchodzić przewody sieciowe, sygnałowe (analogowe, cyfrowe) i  głośnikowe.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim, oferowanie wysokiej klasy produktów za rozsądną cenę.

Chcemy, aby nasze produkty znalazły swoje szczególne miejsce w domach melomanów, tak jak ma je ulubiona książka czy płyta, by stały się tymi ulubionymi i wyjątkowymi.

Przewody, od samego początku do końca wykonujemy własnoręcznie. Wierzymy, że staranne wykonanie połączone z pasją zawsze będzie w cenie.

Gwarantujemy Państwu, że kable wykonywane są zgodnie z opracowanym przez nas wzorcem, a przez to o powtarzalnych, jakościowo wysokich parametrach.

Rozwijamy się i jesteśmy elastyczni, dlatego wykonujemy okablowanie w różnym asortymencie, dopasowanym do potrzeb i wymagań nie tylko indywidualnych odbiorców. Projektujemy i wykonujemy okablowanie do systemów kina domowego, słuchawek.

Zapraszamy w niezwykłą podróż do tajemniczego świata muzyki, którą odbędziecie Państwo we własnych wygodnych fotelach przy wykorzystaniu naszych produktów. Zapewniamy niesamowite wrażenia oraz wielką przyjemność ze słuchania muzyki.

 

Sami oceńcie czy warto.

 

Nasze Produkty

SERIA SECRET

 

SERIA HIPER S-1

 

SERIA IMPULS

 

 BALANCE RCA